alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

gri tayt

 
[14]

adidas gri taytlar

Fark yaratanlar, kendi kurallarını kendi koyan ve eşsizliğini stili ve kıyafetleri yoluyla ifade eden, yeni ve kendine güvenen bir nesildir; ürünlerimiz boş zamanların için konforlu, sportif tasarımı simgeler. adidas taytlar modern zamanların gerçek ikonları haline geldi. Taytlarımız söz konusu olduğunda ilk olarak efsanevi tasarımlarımız akla gelir. Trefoil ve üç bant görünümünün zorunlu olmasının sebebi de bu. Bu yüksek kaliteli gri taytlar ile tam donanımlı hissedeceksin.

Üç bantla tanınan marka – adidas gri taytlar

adidas by Stella McCartney, Originals veya Sport Inspired ve benzer serilerden hangi birisini seçersen seç spor adidas taytlar ile yalnızca bir sonraki antrenmanın sırasında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. adidas Originals ile daima efsane olmaya devam et. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. Performance, kendinden maksimumu bekleyen ve konu moda olunca kuralları kendi yazan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi.

Dünyayı değiştirmek için yaratıcılığı aracı eden insanlar – adidas kadın, çocuk ve erkek spor ürünleri. Gelecek, şu an başladı. adidas'ın tasarladığı gri taytları ile beklediğin o an geldi.