alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Siyah Kadın Şortları

 
[42]
Kadın Y-3 Siyah W RUN SHORTSKadın Y-3 Siyah W RUN SHORTS

W RUN SHORTS

Kadın Y-3

adidas siyah kadın şortlar

Fark yaratanlar, kendi kurallarını kendi koyan ve eşsizliğini stili ve kıyafetleri yoluyla ifade eden, yeni ve kendine güvenen bir nesildir; ürünlerimiz boş zamanların için sportif, rahat tasarımı temsil eder. Marka simgesi haline gelmiş olan adidas logolu giyim ürünleri, spor dünyası ve sokak giyim modasının temellerine dayanır. Şort modellerimiz o bağımlılık yaratan adidas stilini yansıtır. Bu yüksek kaliteli siyah kadın şortlar ile tam donanımlı hissedeceksin.

Kendine has tarzı olanlar için geliştirildi: adidas siyah kadın şortlar

Performance, Originals ve Athletics gibi spor şort koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Performance, kendilerine dair beklentisi en yüksek seviyede olan ve söz konusu moda olunca kendi kurallarını kendi koyan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. Spor ve sokak modası için uygun spor giyim ürünleri mi arıyorsun? Klasik retro bir görünüm yaratmak niyetindeysen adidas Originals kaçınılmazdır. Her zaman ve her yerde orijinalliğini korumana ve stilini şekillendirmene yardımcı olur.

Sporculuğu ve yaratıcılığı destekliyoruz. Kadın spor ürünlerimizle birlikte kuralları yıkıp yeniden yazabilir ve bunu sadece kuralları bir defa daha sorgulamak için yapabilirsin. Stil ve işlevsellik senin için önem arz ediyorsa, kadın spor giyim ürünleri koleksiyonumuzda geniş kapsamlı seçenekler bulabilirsin. Gerek minimalist spor stili ya da ister dikkat çekici güncellemelerle yenilenen orijinal adidas tasarımları olsun, tercih her zaman senin. Gelecek, bugünden başlıyor. adidas'ın tasarladığı siyah kadın şortları ile beklediğin o an geldi.