alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Mavi Mayolar

 
[10]

adidas mavi mayolar

Sana ne ilham verir? Klasik adidas stilindeki spor giyim ürünleriyle hayatında kuralları tam olarak kimin belirlediğini herkese net bir şekilde göstereceksin. İster eğlence ister spor amaçlı olsun, mayo modellerini hem işlevsel olacak hem de şık duracak şekilde tasarladık. Vücudunun her hareketine uyum sağlayan kumaşlar ile tasarlanan mayolarımız, özgürce hareket etmene ve hep konfor içinde olmana imkan tanır. Bu yüksek kaliteli mavi mayolar ile tam donanımlı hissedeceksin.

Kendi kurallarını kendin koy – adidas mavi mayolar

Originals, Performance ve adidas by Stella McCartney gibi spor mayo koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. adidas Originals ile daima efsane olmaya devam et. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. Performance, kendinden beklentisi çok yüksek olan ve söz konusu moda olunca kuralları kendi yazan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi.

Kuralları yıkıp baştan yazmak mı istiyorsun? Kadın, çocuk ve erkek spor ürünlerimizle kendini geliştirebilir ve keyfini çıkarabilirsin. Gelecek, şimdi başlıyor. adidas'ın tasarladığı mavi mayoları ile dört gözle beklediğin an geldi.