alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Mavi Sırt Çanta Modelleri

 
[4]

adidas mavi sırt çantalar

adidas aksesuarlar her zaman belirleyici etken olabilir. İkon niteliğindeki koleksiyonlarımızın tasarımı ve işlevselliği, ihtiyaç duyduğun desteği verir. Bugün spora gidiyorsun! adidas sırt çantaları, bir sonraki antrenmanın için gereken tüm ekipmanlarını sığdırabileceğin bir alana sahiptir. Bolca bölme ve fermuarlı ceple tasarlanmışlardır; bu sayede tüm ekipmanlarını dilediğin şekilde organize edebilirsin. adidas'ın sunduğu mavi sırt çantalar stiline şık bir görünüm verir.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas mavi sırt çantalar

Sport Inspired, Performance ve Originals gibi spor sırt çantalar koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Performance, stilinden ödün vermek niyetinde olmayan sporcular için üretildi; bu seri net performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar. Spor ve sokak modası için ideal spor giyim ürünleri mi arıyorsun? Klasik retro bir görünüm yaratmak niyetindeysen adidas Originals kaçınılmazdır. Daima orijinalliğini korumana ve stilini şekillendirmene yardımcı olur.

Dünyayı baştan yaratmak için yaratıcılığı araç olarak kullanan insanlar – adidas kadın, erkek ve çocuk spor ürünleri. adidas'ın tasarladığı mavi sırt çantalar yeni destekçin; özellikle de her yeni gün kişisel rekorunu kırmaya istekliysen.