alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

mor canta

 
[1]

adidas mor çantalar

adidas aksesuarlar her zaman fark yaratabilir. İkon niteliğindeki koleksiyonlarımızın tasarımı ve işlevselliği, ihtiyaç duyduğun şekilde seni destekler. Bugün spora gidiyorsun! adidas çantaları, bir sonraki antrenmanında yanında bulundurman gereken tüm ekipmanları sığdırabileceğin genişliğe sahiptir. Bol miktarda bölme ve fermuarlı ceple tasarlanmışlardır; böylece eşyalarını dilediğin şekilde organize edebilirsin. adidas'ın sunduğu mor çantalar stiline şık bir görünüm katacak.

Kendi kurallarını kendin koy – adidas mor çantalar

Originals, Performance ve Sport Inspired gibi spor çanta koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin her zaman bir adım önündesin. Performance, motivasyon ve başarının yükseklere çıkışını temsil eder. Eski hazineler ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir araya geliyor. adidas Originals'ın zengin dünyasında işte bunu bulacaksın.

Kuralları yıkmak ve yeniden yazmak mı istiyorsun? Kadın, erkek ve çocuk spor ürünlerimizle hem kendini geliştirebilir hem de eğlenmene bakabilirsin. adidas'ın tasarladığı mor çantaları ile seni sen yapan benzersiz stilini sergile.