alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

adidas Pembe Tayt Modelleri

 
[7]

adidas pembe taytlar

Klasik adidas stiline modern bir yorum getirdik, böylece giyim ürünlerimizle boş zamanlarında dışarıdayken de sportif görünebilir, rahat hissedebilirsin. Özgün adidas logolu giyim ürünleri, spor alemi ve sokak giyim modası ile iç içedir. Tayt modellerimiz o bağımlılık yaratan adidas stilini yansıtır. Bu yüksek kaliteli pembe taytlar ile mükemmel hissedeceksin.

Üç bantla tanınan marka – adidas pembe taytlar

Originals, adidas by Stella McCartney ve Athletics gibi spor tayt koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin her zaman bir adım önündesin. Performance, kendinden beklentisi çok yüksek olan ve söz konusu moda olunca kendi kurallarını belirleyen sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. Eski hazineler ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir arada. adidas Originals'ın zengin dünyasında işte bunu bulacaksın.

Kuralları yıkıp baştan yazmak mı istiyorsun? Kadın, çocuk ve erkek spor ürünlerimizle kendini geliştirebilir ve keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın tasarladığı pembe taytları ile fark yaratmanı sağlayan sıra dışı stilini sergile.