Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

0-60: PHARRELL'IN YENİ SİLUETİ

Pharrell Williams, yineleyen parmak izi grafikleri ve batik desenli renk paletiyle birlik ve kimlik temalarını vurgulayan, 10 parçadan oluşan basketbol koleksiyonuna kendi yaratıcı vizyonunu yansıtıyor. Yepyeni bir tasarım olan 0-60 performans basketbol ayakkabısı, koleksiyonun kalbinde yer alıyor. İddialı dış taban ve ayarlanabilir iç tabanla tamamlanan bilekli siluet, milimetrik uyum ve üstün konforu bir araya getiriyor.

ADIDAS VE PHARRELL WILLIAMS İMZALI BİR BASKETBOL KOLEKSİYONU

Spor, rekabet ve yaratıcılığa adanan koleksiyon, basketbolun yaratıcı birlik ruhunu ve ateşli maç atmosferini kutluyor. Hem yeni hem de klasik adidas siluetlerini harmanlayan Pharrell, saha içi basketbol performansı ile saha dışı yaşam tarzını bir araya getiriyor.

ADIDAS ORIGINALS = PHARRELL WILLIAMS

İlk olarak 2014'te lanse edilen adidas Originals = Pharrell Williams işbirliği, insanlığın çeşitliliğinin bir kutlaması olarak Pharrell’ın tüm insanları sevgi, tutku, enerji ve renkle buluşturma vizyonunun bir uzantısı.

”Platformumu kullanarak insanlara hikayelerini paylaşma olanağı sunmaya çalışıyorum. İşbirliği, bu fırsatı sağlamayı amaçlıyor.”

PHARRELL WILLIAMS

adidas Originals ile yaptığımız çalışma boyunca, başka türlü üzerinde konuşulmayacak hikayeleri anlatmaya çalıştım ve bu platformu mümkün olan her koşulda pozitif enerjiyi kanalize edecek şekilde kullandım. adidas ile aynı değerleri paylaşıyoruz ve işbirliğimizin başkalarının hayatını etkileyebileceğinin bilinciyle kendimizi spor aracılığıyla yaşamları değiştirmeye adıyoruz. İşbirliğimiz, farklı renklerin, spiritüelliğin ve kültürlerin tanınmasına ve kutlanmasına odaklanıyor. Temelde, insanların tüm farklılıklara rağmen aynı olduğumuzu fark edebilmeleri için, farklılıkları vurguluyoruz.

PHARRELL WILLIAMS