alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo

PHARRELL WILLIAMS BOOST SLIDE

An updated take on the iconic Adilette with a padded, adjustable upper and Boost cushioning. The ultimate in comfort and style.

ADIDAS ORIGINALS = PHARRELL WILLIAMS

İlk olarak 2014'te lanse edilen adidas Originals = Pharrell Williams işbirliği, insanlığın çeşitliliğinin bir kutlaması olarak Pharrell’ın tüm insanları sevgi, tutku, enerji ve renkle buluşturma vizyonunun bir uzantısı.

”Platformumu kullanarak insanlara hikayelerini paylaşma olanağı sunmaya çalışıyorum. İşbirliği, bu fırsatı sağlamayı amaçlıyor.”

PHARRELL WILLIAMS

adidas Originals ile yaptığımız çalışma boyunca, başka türlü üzerinde konuşulmayacak hikayeleri anlatmaya çalıştım ve bu platformu mümkün olan her koşulda pozitif enerjiyi kanalize edecek şekilde kullandım. adidas ile aynı değerleri paylaşıyoruz ve işbirliğimizin başkalarının hayatını etkileyebileceğinin bilinciyle kendimizi spor aracılığıyla yaşamları değiştirmeye adıyoruz. İşbirliğimiz, farklı renklerin, spiritüelliğin ve kültürlerin tanınmasına ve kutlanmasına odaklanıyor.
PHARRELL WILLIAMS