alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Siyah · Diz Altı Çorap

 
[10]

adidas siyah diz üstü çoraplar

Neyden ilham alırsın? Orijinal adidas stilindeki spor giyim ürünleriyle hayatında kuralları asıl kimin belirlediğini herkese net bir şekilde göstereceksin. Söz konusu sınır tanımaksızın başarı olduğunda detaylar önemli hale gelir. adidas diz üstü çoraplar seni bir üst seviyeye taşır. adidas'ın tasarladığı siyah diz üstü çorapları, aktif yaşam stiline uyum göstermek için tasarlandı.

Üç bantla tanınan marka – adidas siyah diz üstü çoraplar

Originals, TERREX ve Performance gibi spor diz üstü çoraplar koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin her zaman bir adım önündesin. Koşullardan bağımsız güvenebileceğin performans ile işlevsel tasarımı tek parçada mı arıyorsun? adidas Terrex, tamamen outdoor aktivitelerine odaklanmış olmasıyla en ideal yoldaşındır. Performance, motivasyon ve başarının yeni bir boyutunu temsil eder. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, rahat retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor.

adidas'ın tasarladığı siyah diz üstü çorapları ile seni özel kılan özgün stilini sergile.