alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Yeşil · Çorap

 
[6]

adidas yeşil çoraplar

Fark yaratanlar, kendi kurallarını kendi koyan ve eşsizliğini stili ve kıyafetleri aracılığıyla ifade eden, yeni ve kendinden emin bir nesildir; ürünlerimiz boş zamanların için konforlu, sportif tasarımı temsil eder. Söz konusu mutlak başar olduğunda detaylar önem taşır. adidas çoraplar sana seviye atlatır. adidas'ın sunduğu yeşil çoraplar stiline şıklık verir.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas yeşil çoraplar

Performance veya Originals gibi markalardan oluşan spor çorap koleksiyonlarında efsane potansiyele sahip trendler bulacaksın. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için tasarlandı; bu seri özellikle performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar.

adidas'ın tasarladığı yeşil çoraplar yeni destekçin; özellikle de her gün hedeflerini gerçekleştirmeye odaklıysan.