alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

adidas Yeşil Eşofman Altı Modelleri

 
[18]

adidas yeşil eşofman altlar

İlham kaynağın nedir? Klasik adidas stilindeki spor giyim ürünleriyle hayatında kuralları asıl kimin belirlediğini herkese net bir şekilde göstereceksin. Özgün adidas logolu giyim ürünleri, spor alemi ve sokak giyim modasının temellerine sadık kalır. Eşofman alt modellerimiz o bağımlılık yaratan adidas stilini yansıtır. adidas'ın tasarladığı yeşil eşofman altları, aktif yaşam stiline ayak uydurmak için tasarlandı.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas yeşil eşofman altlar

Originals, Sportswear ve Performance gibi spor eşofman alt koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Performance, stilinden ödün vermek istemeyen sporcular için üretildi; bu seri net performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor.

adidas'ın tasarladığı yeşil eşofman altları ile fark yaratmanı sağlayan özgün stilini sergile.