alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Çok Renkli Çanta Modelleri ve Fiyatları

 
[2]

adidas çok renk çantalar

Doğru ekipman seçimi çok önemlidir. adidas'ın spor aksesuarları en ince detayları sunar, bu sayede bir sonraki hedefine konsantre olabilirsin. Motivasyon her şeydir. İster spor salonu yolunda, ister müsabaka sırasında ya da ister iş gününde olsun; adidas çantaları ile, atılacağın maceraların coşkusu öncelikler listesinin birinci sırasında gelir. adidas'ın tasarladığı çok renk çantaları, aktif yaşam stiline ayak uydurmak için tasarlandı.

Fark yaratanlar için geliştirildi: adidas çok renk çantalar

Originals veya Performance gibi markalardan oluşan spor çanta koleksiyonlarında efsane potansiyele sahip trendler bulacaksın. Performance, stilinden ödün vermek istemeyen sporcular için tasarlandı; bu seri özellikle performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. adidas Originals ile daima efsane olmaya devam et. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor.

adidas'ın tasarladığı çok renk çantaları ile seni özel kılan benzersiz stilini sergile.