alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade

Erkek · RDY

 
[48]

"NORMAL YAŞANTIMIZ DURDUĞUNDA, SPOR NEŞENİN, İYİMSERLİĞİN VE DİRENCİN SEMBOLÜ OLDU. ANTRENMAN YAPMANIN, YENİ HEDEFLER BELİRLEMENİN YENİ YOLLARINI BULDUK VE GELECEK GÜZEL GÜNLERİ HAYAL ETTİK. DÜNYANIN NORMALE DÖNMEYE BAŞLADIĞI BU DÖNEMDE BİZ YİNE SPOR İÇİN HAZIRIZ."

Seni her hava koşulunda destekleyen teknolojiyle daima hazır ol. Hızlı tepki veren kumaş inovasyonları ve sezgisel tasarımlar, her zorluğu üstlenmen için güven verir. Yağmur, soğuk, rüzgar, sıcak... Hiçbiri sana engel olamaz.

ZİHİN HER ŞEYDEN ÜSTÜNDÜR

Zihninin yapabildiği her şeyi bedenin de yapabilir. Bu, atletizm sporcusu Jeff Henderson'ın zirvede kalma sırrı.

"ZİRVEDE OLDUĞUNDA SERİNLİĞİNİ KORUMAN GEREKİR. ADIDAS HEAT.RDY İLE MÜKEMMELLİĞE ULAŞ.”

JEFF HENDERSON