alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kadın Beyaz Terlik Modelleri

 
[9]

adidas beyaz kadın terlikler

adidas kadın spor ayakkabı koleksiyonu, performans, stil ve konforun mükemmel bir karışımını sunar. adidas spor ayakkabılar stilini yepyeni bir boyuta taşır. adidas spor terlikler ayaklarını destekler ve aralıksız konfor sunar, bunun sayesinde her hareketin keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın sunduğu beyaz kadın terlikler stiline şıklık katacak.

Fark yaratanlar için dizayn edildi: adidas beyaz kadın terlikler

Originals veya Performance ve benzer serilerden hangisini seçersen seç spor adidas terlikler ile sadece bir sonraki antrenman seansında değil, antrenmana giderken de iz bırakacaksın. Performance, stilinden ödün vermek niyetinde olmayan sporcular için tasarlandı; bu seri özellikle performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor.

Yaratıcılığı ve sportmenliği destekliyoruz. Kadın spor ürünlerimizle birlikte kuralları yıkıp baştan yazabilir ve bunu sadece kuralları tekrar sorgulamak için yapabilirsin. Stil ve işlevsellik senin için önem arz ediyorsa, kadın spor giyim ürünleri koleksiyonumuzda geniş bir yelpazeye yayılmış birçok seçenek bulabilirsin. Gerek minimalist spor stili ya da göz alıcı güncellemelerle yenilenen orijinal adidas tasarımları olsun, tercih her zaman senin. adidas'ın tasarladığı beyaz kadın terlikler yeni destekçin; özellikle de günden güne hedeflediğin noktayı aşmaya can atıyorsan.