alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

adidas Kırmızı Şortlar

 
[13]

adidas kırmızı şortlar

Seni ne motive eder? Sportif tasarım, konforlu retro tarzı ve özgün spor giyim ürünlerinden oluşan kapsamlı bir koleksiyon, günlük, konforlu bir sokak stili için ilham verir. adidas şortlar modern zamanın gerçek ikonları oldu. Şortlarımız düşünüldüğünde akla ilk düşen efsanevi tasarımlardır. Trefoil ve üç bant görünümünün zorunlu olmasının tam nedeni de bu. adidas'ın tasarladığı kırmızı şortları, aktif yaşam stiline uyum sağlamak için tasarlandı.

Kendi kurallarını kendin belirle – adidas kırmızı şortlar

Performance veya Sportswear gibi serilerden hangisi olursa olsun spor adidas şortlar ile sadece bir sonraki antrenmanın sırasında değil, antrenmana giderken de dikkat çekeceksin. Performance, kendilerinden en iyisini bekleyen ve konu moda olunca kendi kurallarını kendi koyan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi.

adidas'ın tasarladığı kırmızı şortları ile farkını ortaya koymanı sağlayan özgün stilini sergile.