alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

LEVEL UP YOUR RUN

Born from sport, designed by data. The 3D-printed X90004D was developed for a fast-changing world.

KOŞUCU VERİLERİ İLE ŞEKİLLENDİ

Yıllarca sporculardan alınan veriler sıvıyı katıya dönüştürdü. Spor için milimetrik hassasiyetle bir orta taban geliştirildi.

SIVI MALZEMEDEN DOĞDU

Dünyanın ilk 3D baskılı orta tabanı. Binlerce sporcu, milimetrik hassasiyetle uyumlanmış bir adımda buluşuyor.

SPOR İÇİN UYUMLANDI

Destek ve yastıklama için hassasiyetle geliştirildi. Kafes yoğunluğu artırıldığında destek sağlarken yoğunluk azaltıldığında konfor ve yastıklama sunar.