alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Mavi Çanta Modelleri

 
[8]

adidas mavi çantalar

adidas spor aksesuarları ile işlevsellikten ve stilden hiç ödün vermeden %100 güvenebileceğin bir temele sahip olursun. Günün geri kalan kısmı için planların ne? Bu yeni adidas çantayı zorlu bir antrenman, bir sonraki müsabakan ya da hafta sonu tatilin için ihtiyaç duyduğun her şeyi sığdırabilirsin. adidas'ın tasarladığı mavi çantaları, aktif yaşam stiline uyum göstermek için tasarlandı.

Kendine has tarzı olanlar için geliştirildi: adidas mavi çantalar

Sport Inspired, Performance ve Originals gibi spor çanta koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin her zaman bir adım önündesin. Performance, stilinden ödün vermek istemeyen sporcular için tasarlandı; bu seri net performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar. Markanın klasikleri ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında buluşuyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın.

Dünyayı baştan yaratmak için yaratıcılığı aracı eden insanlar – adidas kadın, erkek ve çocuk spor ürünleri. Gelecek, şimdi başlıyor. adidas'ın tasarladığı mavi çantaları ile beklediğin o an geldi.