alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
ADIDAS X PARLEY
We're on a mission to help end plastic waste. And this is a fight we can’t lose.

"Parley for the Oceans işbirliğimizle gezegenimizin geleceğine yön verme konusunda destek için ilham vermek ve herkesi harekete geçirmek istiyoruz. Dünya çapındaki sporculara fark yaratmaları için güç veriyoruz. Gerçek bir değişim yaratmak için herkes harekete geçmeli. Plastik atıklara son vermek için çalışıyoruz. Ve bu, kaybedemeyeceğimiz bir mücadele."

adidas ve Parley for the Oceans'ın, plastik atıklara son vermek için sporun gücüyle nasıl bir araya geldiğini gör. Gezegenimizi temizlemek için birlikte çalıştık, milyonları #runfortheoceans için motive ettik.
“Okyanuslarımız İçin Bir Misyon”un 2. bölümünde, global bir hareketin, kıyı şeritlerimizdeki plastik atıkları toplayarak ve onları yüksek performanslı, şık ürünlere dönüştürerek okyanuslarımızı korumaya nasıl yardımcı olduğunu keşfet.
"Okyanuslarımız İçin Bir Misyon"un 3. bölümünde, dünyanın dört bir yanından tutkulu genç liderler, partnerler ve yeni nesil yaratıcı isimler, okyanuslarımızı korumaya ve plastik atıklara son vermeye yönelik çözümler üzerinde işbirliği yapmak üzere bir araya geliyor.