alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜRLER.

Senin de yardımınla küçük hareketler dalgalara dönüştü. Şimdi 500.000 pound'luk plastik atığın okyanuslarımıza girmesini önlemek için temizleme sırası bizde. Çok yol aldık ve burada durmayacağız.

TAKİP ORTAKLARIMIZ

"RUN FOR THE OCEANS, HAYATIMDA BİR DÖNÜM NOKTASI OLDU"

CHLOE, ADIDAS RUNNERS, CAPETOWN

SORUNA PERFORMANSLA CEVAP VERİYORUZ

Primeblue - Belirli oranda Parley Ocean Plastic'ten üretilen ürünler.

SORUNA PERFORMANSLA CEVAP VERİYORUZ

Primeblue, belirli oranda Parley Ocean Plastic ile üretilen, yüksek performanslı, geri dönüştürülmüş bir malzemedir. Parley Ocean Plastic, uzak adalardan, plajlardan ve kıyı bölgelerinden toplanarak geri dönüştürülen plastik atıklardan elde edilir.