alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Run For The Oceans Geri Döndü!

28 Mayıs - 8 Haziran tarihleri arasında plastik atıkları durdurmamıza yardımcı ol.

1KM = 10 Plastik şişe

Güçlerimizi birleştirelim. adidas ve Parley'nin global temizlik ağı, 28 Mayıs - 8 Haziran tarihleri arasında koşarak, yürüyerek ya da tekerlekli sandalye ile kat ettiğin her 1 km için, 10 plastik şişeye denk ağırlıkta atığı -500.000 poundluk üst limit ile - sahillerden ve adalardan temizleyecek. Kaydolan Creators Club üyeleri 50 puan kazanır.

NASIL KATILIRIM?

Run For The Oceans ile ilgili detayları öğren.

Meydan okumaya hazır mısın?

"DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN ÜZERİME DÜŞENİ YAPABİLİRİM."

Pax, adidas Runners Kaptanı, Cape Town

There are people on the beach, surrounding bags filled with plastic waste
Biz, spor ile hayatları değiştirme gücümüze inanıyoruz. 2017 yılında, adidas ve Parley, denizlerdeki plastik kirliliği konusunda farkındalık yaratmak ve harekete ilham vermek amacıyla Run For The Oceans'a birlikte start verdi. Dünyanın dört bir yanındaki insanları bu hareketle bir araya getirerek plastik atıklara son vermeye yardımcı olmak istiyoruz. 2017'den bu yana 3 milyondan fazla insan, okyanuslar için harekete geçti. Sen de bu küresel hareketin bir parçası olabilirsin. Run For The Oceans için hemen kaydol.
Logo's of all of our tracking partners

TAKİP ORTAKLARIMIZ

SORUNA PERFORMANSLA CEVAP VERİYORUZ

Primeblue, belirli oranda Parley Ocean Plastic ile üretilen, yüksek performanslı, geri dönüştürülmüş bir malzemedir. Parley Ocean Plastic, uzak adalardan, plajlardan ve kıyı bölgelerinden toplanarak geri dönüştürülen plastik atıklardan elde edilir.