alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Ana içeriğe geç
Yardım sipariş takibi
adidas
A group of male and female models looking stern and wearing apparel from the F/W 22 Y-3 collection in bright orange, black and beige.

Y-3 Sonbahar/Kış 2022

Y-3'ün 20 yılının üçüncü bölümü için yeniden kodlandı. adidas ve Yohji Yamamoto "Memories of Orange"ı yeniden yorumluyor.

Markanın en ikonik renklerinden birine övgü niteliğindeki Y-3, bu sezon cesur bir tavırla yeni ve parlak yarınları hedefliyor.
Y-3, spor stilini sokaklara taşıyor. Bir spor ikonu ve ünlü bir tasarımcının vizyonuyla şekillenen, adidas inovasyonlarını Yohji Yamamoto tarzıyla harmanlayan Y-3 serisi, giyim, ayakkabı ve aksesuar kategorilerinde ilerici bir tavır takınıyor. 2002 yılında kurulan ve spor giyimi yüksek modayla buluşturan Y-3, tanımları baştan yaratmaya devam ediyor. Y-3’ün özgün stili, yirmi yıl sonra, Yamamoto’nun benzersiz zarafeti ve güçlü el işçiliği ile özel geliştirilen giyim ürünlerini yoğun performans ile buluşturuyor. Ortaya çıkan sonuç ise, Japon ve Alman atölyelerinde tüm dünya için tasarlanan modern bir forma.
The black Y-3 logo on a white background.