alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas

beyaz tayt

 
[1]

adidas beyaz taytlar

Neyden ilham alırsın? Orijinal adidas stilindeki spor giyim ürünleriyle hayatında kuralları kimin koyduğunu herkese net bir şekilde göstereceksin. adidas taytlar ile her türlü duruma karşı hazırlıklısın. Eşsiz stil, gelişmiş malzemeler ve teknolojiler ile buluşuyor, bu da hareketliyken hep rahat olacağın anlamına geliyor. adidas'ın tasarladığı beyaz taytları, aktif yaşam stiline ayak uydurmak için tasarlandı.

Üç bantla tanınan marka – adidas beyaz taytlar

adidas by Stella McCartney, Athletics veya Performance vb. markalardan oluşan spor tayt koleksiyonlarında efsanevi bir potansiyele sahip trendler bulacaksın. Performance, stilinden ödün vermek aklından bile geçmeyen sporcular için tasarlandı; bu seri net performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, günlük retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor.

Yaratıcılığı ve sporculuğu destekliyoruz. Kadın, çocuk ve erkek spor ürünlerimizle birlikte kuralları yıkıp sonra baştan yazabilir ve bunu sadece kuralları tekrar sorgulamak için yapabilirsin. Gelecek, şu an başladı. adidas'ın tasarladığı beyaz taytları ile o büyük ana hazırsın.