alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

mor sırt çantası

 
[1]

adidas mor sırt çantalar

Doğru malzeme seçimi çok önemlidir. adidas'ın spor aksesuarları en ince detayları sunar, bu sayede bir sonraki amacın üzerinde konsantre olabilirsin. Bugün spora gidiyorsun! adidas sırt çantaları, bir sonraki antrenmanın için tüm ihtiyaçlarını sığdırabileceğin genişliğe sahiptir. Bolca bölme ve fermuarlı ceple tasarlanmışlardır; bu sayede tüm ekipmanları dilediğin şekilde düzenleyebilirsin. adidas'ın sunduğu mor sırt çantalar stiline şıklık kazandırır.

Üç bantla tanınan marka – adidas mor sırt çantalar

Sport Inspired, Originals veya Performance vb. markalardan oluşan spor sırt çantalar koleksiyonlarında efsanevi bir potansiyele sahip trendler bulacaksın. Performance, kendilerine dair beklentisi en yüksek seviyede olan ve konu moda olunca kendi kurallarını belirleyen sporcular için geliştirilen bir ürün serisi. Marka mirası ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında bir araya geliyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın.

Kuralları yıkıp baştan yazmak mı istiyorsun? Kadın, erkek ve çocuk spor ürünlerimizle kendini geliştirirken bir yandan da eğlenmene bakabilirsin. Gelecek, şimdi başladı. adidas'ın tasarladığı mor sırt çantaları ile beklediğin o an geldi.