alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

yeşil sırt çantası

 
[2]

adidas yeşil sırt çantalar

Uygun ekipman seçimi çok önemlidir. adidas'ın spor aksesuarları en ince detayları sunar, bu sayede bir sonraki hedefine odaklanabilirsin. Bugün yapmayı planladığın bir şey var mı? Bu sırt çantalar ile bir sonraki müsabakada, zorlu bir antrenmanda ya da hafta sonu tatilinde ihtiyacın olan her şey yanında. adidas'ın sunduğu yeşil sırt çantalar stiline şıklık verir.

Kendi kurallarını kendin koy – adidas yeşil sırt çantalar

Sport Inspired, Originals ve Performance gibi spor sırt çantalar koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. adidas Originals ile daima efsane ol. Marka, rahat retro tarzına rağmen tekrar tekrar bizi statükoyu sorgulamaya teşvik ediyor. Performance, stilinden ödün vermek niyetinde olmayan sporcular için üretildi; bu seri net performans odaklı retro tasarımlarla öne çıkar.

Kuralları yıkıp baştan yazmak mı istiyorsun? Kadın, erkek ve çocuk spor ürünlerimizle kendini geliştirebilir ve keyfini çıkarabilirsin. adidas'ın tasarladığı yeşil sırt çantaları ile seni sen yapan özgün stilini sergile.