alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

ZX Ürünleri

 
[9]
ZX. ZXIENCE'I HİSSET. ZX hiç bu kadar tatmin edici olmamıştı. ZX'in yeni nesli, yeni bir yumuşaklık düzeyi sunan ZXience ile karşımızda. Renk geçişleriyle fark yaratan bu ZX sneakerlar, hissettirdiği kadar iyi görünür.

ZX'İN YENİ DÖNEMİ BURADA

ZX 2K BOOST, Boost'un yumuşacık konforunu ZX dünyasına taşıyor. Adiprene X rahatlığıyla gelen ZX 2K FLUX, en tatmin edici ve sade haline ulaştı. ZX 2K 4D, her adımda benzersiz bir his ve rahatlık sunan 3D yazıcı teknolojisiyle üretilen kafes yapılı orta tabana sahiptir. ZX serisi, herkes düşünülerek tasarlandı: ZX ayakkabılarını seç, giymeden anlaşılamayan, ancak hissedilebilen, tatmin edici bir rahatlık düzeyi yaşa.

İDDİALI ZX RENK GEÇİŞLERİ

Ayağı saran, canlı renk geçişleri, her adıma renk katar. ZX'in gelecek sürümünde, algılar mantığın ötesine geçiyor. ZX 2K BOOST ve ZX 2K FLUX üzerindeki iddialı renk geçişleri, ZX ayakkabıların rahatlığını yeni zirvelere taşırken ileri teknolojiyle vizyoner estetiği buluşturuyor. ZX, kültür ve teknolojinin kesişme noktasında konumlanan Originals ailesinin inovasyon lideri olarak öne çıkıyor.

SENİN ZX'İN HANGİSİ?

En yeni ZX sneakerların akışkan etkisini ve konforunu hissetmek için ZX 2K Boost ayakkabılar arasından seçimini yap. Algıları mantığın ötesine taşıyan her bir ZX 2K Boost modeli, ZX serisinin detaylarını Boost teknolojisiyle birleştirerek anlaşılamayan, ancak hissedilebilen, yeni bir ifade biçimi yaratır. ZX retro koşu ayakkabılarının günlük gardırobunda yerini almasını istiyorsan, ZX 2K Flux tam sana göre. 80'lerin ve 90'ların adidas stillerini Adiprene X konforuyla harmanlayan ZX ayakkabılar, arşivlerden aldığı ilhamla aerodinamik bir görünümde tasarlandı. ZX 2K 4D, benzersiz konfor ve göz alıcı bir stil sunarak, en yüksek teknolojili dış taban ile bir ikonu baştan yaratıyor. İkonik ZX stiliyle mükemmel bir rahatlık sunan adidas ZX serisi, benzersiz renkleriyle gardırobunun vazgeçilmezleri arasında yerini almaya hazır.