alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
KİŞİSEL REKORLAR
ADIDAS RUNNERS DENEYİMİ
Birbirimize karşı değil, birbirimizle koşarız; birbirimizi en iyi haline ulaştırmak için çalışırız. adidas Runners’ın her bir koşucusu, esas amacın 'kazanmak' değil, her fırsatta sınırları zorlamak olduğunu bilir. adidas Runners, yaşamın tüm yönlerini kapsayan bütüncül bir yaklaşımı benimser; herkesi kendi koşullarında profesyoneller gibi antrenman yapmaya teşvik eder.
Keşfet
adidas Runners'ın 5 anahtarı
Hareket
Vücudunu güçlendirecek şekilde hareket ettir, zihninde bir kıvılcım oluştur.
Beslenme
Antrenman boyunca maksimum enerji için vücudun ve beynin için doğru besin ve sıvılar al.
Toparlanma
Zorlu antrenmanların faydalarını artırmak, yeni meydan okumalara hazır olmak, stres ve yaralanmalara karşı dayanıklılığını artırmak için uyu, dinlen ve tazelen.
Zihin
Daha iyi, daha odaklı koşular için pozitif ol, akışta kal ve motivasyonunu sağla.
Ekipman
AR topluluğunun desteğiyle koşu yolculuğunu dönüştürecek, en doğru ürünleri keşfet.
adidas runners hakkında
BÜTÜNCÜL BİR YAKLAŞIM
adidas Runners'ın bütüncül yaklaşımı, performans odaklı, dört ana kol çerçevesinde şekillenir: MENTAL, BESLENME, HAREKET VE TOPARLANMA. Kendinin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmak için hiçbir bileşenin eksik kalmaması adına, bunlar beşinci bir unsurla desteklenir: EKİPMAN. Yüksek yoğunluklu interval antrenmanlardan grup koşularına kadar çeşitli kuvvet ve kardiyo artırıcı seanslar sunarak adidas Runners’ın HAREKET kalitesini artırmayı hedefiyoruz. adidas'a özel BESLENME koçları, ne zaman, nasıl ve ne yenmesi gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunmak için 'Runbase'lerimizde hazır bulunuyor. Koşucularımızın TOPARLANMA sürecini, aşırı antrenmanın önüne geçme ve stresle baş etme konusunda yönlendiren uzman koçlarımız sayesinde iyileştiriyoruz. MENTAL egzersizlere odaklanan antrenörlerimiz, bir koşucunun alet çantasındaki en güçlü enstrüman olan zihinsel yeteneklerini ve kendine inanç duygusunu geliştirmelerine yardımcı oluyor. Son olarak koşucularımız, adidas'ın farklı ayakkabı modellerini test ederek kendilerine en uygun EKİPMANların sağladığı avantajları deneyimleyebiliyor.
DAHA GÜÇLÜ BİR BİREY OLMAK İÇİN BİR TOPLULUĞA KATIL
Her bir koşucumuzun, onları çevreleyen topluluk kadar güçlü olduğuna inanıyoruz. Bireysel gelişim ve başarıya giden yol, kolektif olarak birleşmekten geçiyor. Rehberlik, destek, motivasyon, ilham: Bunlar topluluğumuzu ileri taşıyan nitelikler. Her koşuda, çıldırtıcı hız arzunu dizginle: İşte adidas Runners'ı diğerlerinden ayıran ve koşu sona erdikten sonra bile içinde gerçek bir aidiyet duygusu yaratan nitelikler bunlar.
ETKİSİ KOŞUNUN ÖTESİNE GEÇEN BİR OLUŞUMUN PARÇASI OL
adidas Runners, sadece bireysel başarılarımızla değil, içinde yer almaktan gurur duyduğumuz bir dünyayı yaratmakla ilgileniyor. Koşulan mesafe her ne olursa olsun, tüm yarışlar bir noktada sona eriyor. Topluluk ruhumuzun ateşi ise hiç sönmüyor. Bu nedenle adidas Runners platformunu, hepimizi etkileyen sosyal ve çevresel sorunlarda olumlu bir değişim getirmek için kullanmaya adadık.