alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
ADIDAS RUNNERS’A HOŞ GELDİN
Tüm dünyadaki koşucuları birbirine bağlıyor
adidas Runners, farklı geçmişlere ve yaşam tarzlarına sahip ve daha iyi olma motivasyonuyla bir araya gelen insanlardan oluşan uluslararası bir topluluk. Daha iyi koşucular, daha iyi sporculara ve sonuç olarak daha iyi insanlara dönüşüyor.
KİŞİSEL REKORLARI AŞAN KİŞİSEL GELİŞİM
Birbirimize karşı değil, birbirimizle koşarız; birbirimizi en iyi haline ulaştırmak için çalışırız. adidas Runners’ın her bir koşucusu, esas amacın 'kazanmak' değil, her fırsatta sınırları zorlamak olduğunu bilir. adidas Runners, yaşamın tüm yönlerini kapsayan bütüncül bir yaklaşımı benimser; herkesi kendi koşullarında profesyoneller gibi antrenman yapmaya teşvik eder.
daha fazla bilgi
YAKLAŞAN ETKİNLİKLER
adidas runners'a katıl
yerel topluluk
Spor bizi formda tutar. Farkındalığımızı artırır. Bizi bir araya getirir. Spor aracılığıyla hayatları değiştirme gücümüze inanıyoruz. Kimi zaman sporcuların hikayeleri bize ilham veriyor.
diğer topluluklar
MÜKEMMEL KOŞU AYAKKABINI BUL
adidas Runners Kaptanı Armando Ubeda
Adizero Boston 12
"Adizero Boston 12, maratona hazırlanırken benim için en iyi seçenek. Kendimi zorlamam gerektiğinde uzun ve tempolu koşular için Adizero'yu antrenman ayakkabısı olarak kullanıyorum. Adizero'nun dengesi ve hissedeceğin enerji dönüşümü, şimşek gibi. Bu ayakkabıyla her gün yarışta gibisin."
Alışverişe başla
adidas Runners Kaptanı Zo Zahir
Adizero Adios Pro 3​
"adidas Adios Pro 3, yol yarışı koşu deneyimimde gerçek bir devrim yarattı. Adımlarımla kusursuz bir şekilde bütünleşen ayakkabı, sınırlarımı aşmak ve yeni hız dönüm noktalarına ulaşmak için öz güveni artırıyor. Yolda eforsuzca süzülüyormuşum gibi!"
Alışverişe başla
adidas Runners Kaptanı Vicky Chang
Ultraboost Light​
"Benim için koşu, günün en sevdiğim kısmı. Ultraboost Light ile koşmak, onu daha da kolay ve keyifli hale getiriyor! Günlük kullanım için tasarlanan bu çok yönlü spor ayakkabı, hem konfor hem de orta taban desteği sunarak koşumu bir üst seviyeye taşımama yardımcı oluyor. Bu ayakkabı hem iyi görünüyor hem de çok rahat; hatta koşu yapmadığım zamanlarda bile onu günlük kullanımda giyiyorum. Onunla daha fazla kilometre koşmak için sabırsızlanıyorum."
Alışverişe başla
adidas Runners Kaptanı Pax
4DFWD
"4DFWD, ayakta uzun saatler geçirmek için ideal. Onu kısa ve rahat koşularda giymekten gerçekten keyif alıyorum. Yoğun medya endüstrisi yaşam tarzım için çok yönlü bir ayakkabıya ihtiyacım var ve 4DFWD hem koşular hem de eğlence için uygun."
Alışverişe başla
adidas Runners Kaptanı Jamilé Ramírez
Supernova​
"Supernova, bulutların üzerinde koşmak gibidir; rahat uyumu sayesinde beni asla hayal kırıklığına uğratmaz. İster toparlanma koşusu ister rahat, uzun mesafe bir koşu olsun, bu ayakkabı günlük koşularımda en konforlu partnerim haline geldi. Konfor ve destek arıyorsan bu senin ayakkabın!"
Alışverişe başla
adidas Runners Zihin Koçu Nikki Torres
Adistar
"Daha uzun mesafeler katetmeye yeni başlayan bir koşucu olarak Adistar'ın favorim olduğunu söylemeliyim. Yavaş ve dengeli bir tempoda koşmak için mükemmel bir ağırlığa sahip. Konforlu yapısı ile uzun koşular için ideal. Ayrıca çok iyi görünmesi de bonus."
Alışverişe başla
en güncel hikayelerimizi keşfet
global
INSPIRING COMMUNITY: Kader & Seyfu
The talented adidas Runners London pair are the future of fast, and a true representation of what the global community has set its sights on – changing lives.
devamını oku
global
WITH WOMEN WE RUN: FACTS AND FIGURES
Women and marginalised runners feel unsafe while running. They experience repeated verbal and physical harassment from the general public and fellow runners.
devamını oku
global
How we can work to change ridiculous running realities together
Running with one earphone in, bringing an alert whistle, wearing loose clothing, notifying friends and family before and after a run; these are some of the realities that 69%* of women runners all over the world face every day...
devamını oku
global
WITH WOMEN WE RUN 2022: PARTNERSHIPS, PLEDGES AND PIVOTAL MOMENTS
At adidas Runners, the safety of women while running remains our steadfast commitment. 2022 saw the launch of With Women We Run — unarguably one of our most powerful initiatives to date. Working to end harassment and all forms of violence against women lies at the heart of the campaign to make running a sport that can be enjoyed safely by all. Already in the first year of its existence, a staggering 245 With Women We Run events were held around the world. Meanwhile, 120,000 adidas Running app users signed the White Ribbon pledge, thereby making a commitment to never carry out, excuse or remain silent about violence against women.
devamını oku
global
With women we run: Safety in running
Being harassed as a woman while running has become a norm. Because of this, women have had to change their behaviour to avoid being catcalled, followed or body shamed.
devamını oku
global
WITH WOMEN WE RUN: CREATING SAFE SPACES FOR EVERYONE
In 2022, adidas Runners successfully launched the WITH WOMEN WE RUN initiative to demonstrate our commitment to collectively end harassment and any form of gender-based violence and vulnerable groups, making running spaces safer for all.
devamını oku
global
WITH WOMEN WE RUN: HOW TO BE AN ALLY
While we may not feel that it directly impacts us, we play a key role in challenging gender equality in sport.
devamını oku
global
LEARN TO BECOME A LIFELONG ALLY
In part one of our WITH WOMEN WE RUN initiative, we learned that the root cause of gender-based violence is a wider culture that accepts, perpetuates and promotes a view of women and vulnerable groups as unequal.
devamını oku
global
WITH WOMEN WE RUN - OUR AR COMMITMENT
Earlier in 2022, we launched WITH WOMEN WE RUN — a powerful initiative that has become a permanent pillar in our adidas Runners community values. Through this, our collective goal is to help end harassment and any forms of violence against women to make running safer for all.
devamını oku
global
IT'S TIME WE ADDRESS HARASSMENT AND SAFETY IN RUNNING.
As a global running community, adidas Runners is committed to holding ourselves accountable, becoming allies, and leading with transparency. We acknowledge the growth that we as a community need to undertake, to uphold our values, for the sake of all our diverse community members.
devamını oku
#adidasrunners
ADIDAS RUNNING İLE AR KOŞULARINA KAYDOL, SEVİYE ATLA, ÖDÜLLER KAZAN
Dünyanın #1 numaralı koşu uygulamasını kullan, etkinliklere kaydol, ödüller kazan, koşu performansını ileri taşı. Benzersiz özellikleri keşfet:
Sesli Koç
GPS Takibi
Liderlik Sıralaması
Koşu İstatistikleri
Meydan Okumalar
Antrenman
QR kodunu tarayın:
ya da hemen indir:
&