KERWIN FROST: SUPERSTAR

Harlem yerlilerinden Kerwin Frost adını giderek daha fazla duyuruyor. Çok yönlü şovmen, her şeyin değişimini ve sürekli gelişmenin kendisini nasıl zirvede tuttuğunu anlatmak için adidas ile bir araya geldi.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-1-all


KERWIN'İN BAŞARISI

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-2-all


Kerwin Frost, görünümünü istediği gibi değiştirme becerisine sahip. New York, Harlem'de doğan ve yetişen Kerwin, şovmen, komedyen, parti düzenleyici ve DJ gibi birçok titri üzerinde taşıyor ve aynı zamanda kendi bölgesinde 'cool' çocukların alt kültürünü yaratıyor. Sıradan ama ilginç stili ile moda, müzik ve kültür sahnesi üzerinde bıraktığı etkilerle tanınıyor.

Kerwin, projelerinde %100 kendi olmayı önemsiyor. “Bence gizemlerin ve belirsizliklerin dönemi geride kaldı. Yıkmaya çalıştığım şey tam da bu.” diyor. Kendi talk show programı olan “Kerwin Frost Talks” ile röportajcılığa abartısız ve sıradan bir hava katıyor; bu da konuklarındaki en iyiyi ortaya çıkarıyor. “Şova başlamak herkesin kişiliğine gerçekten iyi, içeriden bir bakış getirmenin ve bu insanların normal hayatta nasıl olduklarını göstermenin bir yoluydu.” diyor Kerwin. “Kültürde yakalanmadan akıp giden pek çok detay vardı, kimse bunu ele almıyordu ve bu mümkündü.”

Her şeyi yeniden eğlenceli bir boyuta taşımak istiyorum, yani sadece eğlenceli ve kolay hale getirmek.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-3-all


YENİ NESLİN POPÜLER ÇOCUĞU

Kerwin'e göre sosyal medya, altın madeni değerinde bir fırsat. "Bence, sosyal medya profesyoneller için. Eğer öyle olmasaydı, şu an burada olmazdım. O yüzden bunu kutlayalım!" diyor. Benzersiz mizah anlayışı ve Tyler The Creator gibi arkadaşlarıyla içten 'selfie'leri Instagram'da 180.000'den fazla insanın dikkatini çekti. Ancak beğenilerin ve yorumların ötesinde, Kerwin esas işine sadık kalmayı biliyor. “Her şeyin sırrı bu: dengeyi bulmak. Sosyal medyada çok ileri gidemezsin, ama eline güç verilirse onu doğru şekilde kullanman gerekir. Bence birçok insan bu ikisiyle mücadele ediyor.” diyor Kerwin.

Sanat, müzik ve moda odaklı, online bir yaratıcı platform olan Spaghetti Boys'un kurucusu, bir sonraki adıma geçmek için değişime açık olmanın anahtar olduğunun her zaman farkındaydı. Ona kalırsa "Değişim zor ama değişmemek daha da zor."

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-4-all

Yaratıcılardan oluşan, bu denli çok yönlü ve güçlü bir ekipte olmaktan ne kadar onur duyduğumu anlatamam.

ALIŞILMIŞIN DIŞINDA

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-5-all


Kerwin’in enerjisi, her türlü yaratıcı ortamda ona esneklik sağlıyor. “Kendi ilke ve inançlarınla çelişsen bile yola devam etmeli ve kalbinin yolunu izlemelisin... Sadece kendin olmalısın.” diyor.

Etiketler
adidas