alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Erkek Lifestyle Spor Ayakkabı Modelleri

 
[497]
1 / 11
Sayfa:/ 11

adidas erkek ayakkabılar

Kuralları sen yazarsın. Buna stilini yeni bir boyuta taşımak için giyeceğin spor ayakkabılar da dahil. Vücuduna en uygun modeli bul! adidas spor ayakkabılar ile ayakların özgürce hareket eder, bir yandan da mükemmel şekilde desteklenir. Bu yüksek kaliteli erkek ayakkabılar ile eksiksiz hissedeceksin.

Farklı olanlar için tasarlandı: adidas erkek ayakkabılar

Sport Inspired, Originals veya Performance vb. markalardan oluşan spor ayakkabı koleksiyonlarında efsane olma potansiyeline sahip trendler bulacaksın. Performance, motivasyon ve başarının yeni bir boyutunu temsil eder. Spor ve sokak modası için ideal spor giyim ürünleri mi arıyorsun? Klasik retro bir görünüm yaratmak niyetindeysen adidas Originals vazgeçilmezdir. Her zaman ve her yerde orijinalliğini korumana ve stilini şekillendirmene yardımcı olur.

FITFOAM gibi teknolojileri gerçeği birebir yansıtan yaşam koşulları altında test ediyoruz. adidas 4D orta tabanın yenilikçi tasarımı, yıllar boyu sporculardan topladığımız verilere dayanır. Eşsiz grid yapısı, dijital ışık sentezi kanalıyla 3D baskı yöntemiyle yapılır; bu sayede yalnızca çok yenilikçi görünmekle kalmaz, yüksek performanslıdır! BOOST, şu ana kadar tasarladığımız en hızlı tepki veren yastıklama; bu da her bir adımda tam güç demek. Bunu yalnızca kent sokaklarında değil, dünya her yerinde yaptılar: adidas ayakkabılar dünyanın her yerinde beğeniliyor ve bir ifade biçimi olarak değerlendiriliyor. Ayakkabı koleksiyonlarımız arasında Samba, Swift ve Nite Jogger yer alıyor. NMD, ilerici tasarımları temsil eder ve kentli görünümünü koşu stiliyle buluşturur. adidas, sporcular ve sneaker hayranları gözünde popülerdir. Tam ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş çeşitli modellerle seni destekliyoruz. adidas ayakkabılar, gri, sarı, bej ve birçok farklı renk seçeneğinde mevcuttur.

Dünyayı değiştirmek için yaratıcılığı kullanan insanlar – adidas erkek spor ürünleri. Kendinden emin sporcular olarak rekabetler arasındaki sürenin rekabetin kendisi ile eş düzeyde önemli olduğunu biliyoruz. Erkek koleksiyonumuz mümkün olan en yüksek standartları hedefler, bu sayede sahada olman, antrenman yapman gerekmeksizin stilini korursun. adidas'ın tasarladığı erkek ayakkabılar yeni destekçin; özellikle de günden güne hedeflerini gerçekleştirmeye hevesliysen.