alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Erkek · Spor Ayakkabı · Koşu

 
[167]
1 / 4
Sayfa:/ 4

adidas erkek koşu, spor ayakkabılar

adidas erkek ayakkabılarıyla, stil ve spor bir arada. adidas erkek ayakkabılar yalnızca stiliyle etkilemekle kalmaz, konfor konusunda da öne çıkar. Koşu sana hitap ediyorsa ayaklarının en iyi şekilde desteklenmesini sağlamalısın. En sevdiğin aktiviteleri yaparken konfor, stil ve teknolojiyi bir araya getiren adidas ayakkabılar güvenebileceğin bir seviyede sana destek olur. Ayakkabılar senin için çok sayıda iş görür ve tarzını ortaya koyman için sana bir imkan tanır. adidas'ın geliştirdiği teknolojiler ve malzemeler, seni desteklemek için dizayn edilmiştir. adidas'ın tasarladığı erkek koşu, spor ayakkabıları, aktif yaşam stiline uyum sağlamak için tasarlandı.

Kendi kurallarını kendin yaz – adidas erkek koşu, spor ayakkabılar

Biz favori sporuna ilişkin ihtiyaçlarını karşılıyoruz, bu sayede koşu sırasında performansını en üst seviyeye çıkartmak için motivasyonun tam olur: adidas ayakkabılar.

adidas markaları – sokaklara ve spor salonlarına yönelik klasik spor giyim stilleri

Performance, Sportswear ve Originals gibi spor ayakkabı koleksiyonlarıyla en yeni trendlerin daima bir adım önündesin. Markanın klasikleri ve inovasyonlar yaratıcılık şemsiyesi altında buluşuyor. adidas Originals'ın çeşitlilikle dolu dünyasında işte bunu bulacaksın. Performance, stilinden ödün vermek istemeyen sporcular için tasarlandı; bu seri özellikle performans amaçlı retro tasarımlarla öne çıkar.

LIGHTMOTION, LIGHTSTRIKE ve CLOUDFOAM vb teknolojiler ile her türlü şarta karşı hazırlıklısın. Sarf ettiğin enerjiyi tümüyle geri kazandıran BOOST orta taban sayesinde hızlı tepki veren yastıklama. Enerjini koruman adına her bir adımda seni güçle destekleyen esnek ve hafif BOUNCE orta tabanı geliştirdik. Yıllarca topladığımız sporcu verilerinden yola çıkarak bazı sonuçlar elde ettik. adidas 4D orta tabanı geliştirirken bu verileri uyguladık. Tabanın eşsiz grid yapısı, ayağın için destek ve optimum yastıklamanın ideal bir kombinasyonunu sunar. Ayakkabı koleksiyonlarımız arasında Supernova, Ultraboost ve UltraBoost 22 da bulunuyor. Spor ayakkabı söz konusu olduğunda üzerinde durulması gereken tek şey stil değildir. Sonuçta ayaklarımız günler boyu bizi taşır. Bu sebeple stil ve konforu bir araya getiren adidas ayakkabılara büyük değer veriyoruz. Koleksiyonumuz dahilinde sunduğumuz ayakkabılar, yeşil, kırmızı, bordo ve birçok farklı renk seçeneğine sahiptir.

Kuralları yıkıp yeniden yazmak mı istiyorsun? Erkek spor ürünlerimizle hem kendini geliştirebilir hem de eğlenmene bakabilirsin.

Senin açından spor mu yoksa stil mi önemli olmaksızın; erkek spor giyim ürünlerimiz iki koşulda da sana destek olur.

adidas'ın tasarladığı erkek koşu, spor ayakkabılar yeni destekçin; özellikle de her yeni gün hedeflerini gerçekleştirmeye istekliysen.